V druhom kole 1. ligy žien si na žiadosť súpera, MŠK Žiar nad Hronom, naše hráčky vymenili poradie zápasov, čo pre nás znamenalo druhý domáci zápas v rade. Okrem tejto série sa našim hráčkam podarilo natiahnuť aj svoju víťaznú sériu. 

2. kolo I. ligy žien skupina východ , 16.10.2021

MVK Poltár – MŠK Žiar nad Hronom

3:1 a 3:1

MVK Poltár

Celú fotogalériu zo zápasu 2. kola nájdete tu.

V 3. súťažnom kole sa prvý krát na domcej palubovke predstavili naše staršie žiačky. Hoci výsledok nepotešil, naše hráčky získali ďalšie cené skúsenosti, ktoré budú môcť zúročiť v ďalších zápasoch.

3. kolo II. tiedy starších žiacok skupina stred (juh) , 16.10.2021

MVK Poltár – VK Podlužianka Levice

0:3 a 0:3

Celú fotogalériu zo zápasu 3. kola starších žiačok nájdete tu.

Ďalší program MVK Poltár

Počas najbližšieho víkendu sa na našej palubovke odohrá derby zápas žien Poltár – Hnúšta! Naše staršie žiačky tentokrát vycestujú k súperovi do Banskej Bystrice, kde si zmerajú sily s domácim Tatranom.