Naše staršie žiačky úspešne ukončili základnú časť svojej súťaže, v ktorej sa im po výborných výkonoch podarilo umiestniť na skvelom druhom mieste v rámci II. triedy skupiny JUH!

Od 3. decembra budú po štyri najlepšie tímy starších žiačok II. triedy skupín JUH a SEVER spojené do novej skupiny ôsmych družstiev nadstavbovej časti, v ktorej zabojujú o 1. miesto v rámci oblasti STRED.

Veríme, že v domácich zápasoch vytvoríte našim hráčkam skvelú atmosféru, ktorú si spolu s vami naplno užijú! 

Tabuľka súťaže starších žiačok po základnej časti

Aké máme ďalšie novinky?

Postupnými krokmi chceme opäť vylepšiť online komunikáciu s našimi fanúšikmi. Po tichom jarnom a letnom období sme opäť začali komunikovať na našom Facebooku, ako aj na Instagrame, kde budeme veľmi vďační za každé jedno vaše sledovanie či zdieľanie. Okrem toho sme s podporou Jozefa Danka a jeho marketingovej agentúry JD Agency aktualizovali našu internetovú stránku, na ktorej tak môžeme sústrediť všetky dôležité informácie o našom klube.

JD Agency

Ďalšou novinkou, ktorú pre našich fanúšikov pripravujeme, je aktívne využívanie nášho Youtube kanála. Postupne na ňom budete môcť nájsť videá z našich zápasov, ako aj z iných sprievodných akcií. Tešíme sa tam na vašu návštevu!